PRACOVNÍ RUKAVICE ROSTAING

Rukavice již dávno neslouží jen jako příjemný módní doplněk, ale hlavně patří do skupiny ochranných pomůcek, kde mají své nezastupitelné místo. Naše firma ACS GROUP vám nabízí kvalitní pracovní RUKAVICE ROSTAING, ve kterých zcela jistě najdete pohodlí, zaručí vám při jejich nošení cit v ruce, mají vynikající mechanické a úchopové vlastnosti, jsou měkké, prodyšné a odolné proti vnějším mechanickým vlivům, velmi důležitá je kategorie protiřezných rukavic.

 Kde využijete pracovní rukavice ROSTAING?
- stavebnictví
- při údržbě zelených ploch
- ve sklářství
- při sváření
- v potravinářství
- lesnictví
- lékařství
- práce se zvířaty
- opticka, hodináři, klenotníci, hasiči

ROSTAING šije rukavice na míru jednotlivým profesím. Sdružuje více jak 300 různých modelů vyvinutých díky kvalitním koncepčním a výrobním technologiím ve spolupráci s firmami DYNEEMA, TWARON, ARCELOR a SAINT-GLOBAIN za využití originálních vláken ARMORFRAME, DYNEEMA/INOX, ZIRNIUMMT nebo PREMIUM.
V našem katalogu ACS GROUP naleznete pracovní rukavice rozdělené do těchto kategorií: Odolné proti chladu, Odolné proti proříznutí, Odolné proti teplu, dále rukavice patřící do kategorie Manipulace a Profese. V neposlední řadě jsou to Rukavice na míru, které jsou přizpůsobené vašim požadavkům např. specializované rukavice, rukavice nadměrných velikostí nebo pro osoby s postižením.

Vzhledem k velkému množství sortimentu, které vám nabízí naše firma ACS GROUP, NEZÁVAZNĚ KONTAKTUJTE naše obchodní zástupce a vámi vybrané zboží si objednejte telefonicky nebo prostřednictvím objednávkového formuláře.

Kompletní sortiment tohoto zboží najdete v našem KATALOGU

KDE NÁS NAJDETE?

VÝROBNÍ LINKY
Komenského 2
334 42 Chlumčany

VELKOSKLAD
Komenského 2
334 42 Chlumčany

FAKTURACE
Komenského 2
334 42 Chlumčany

VELKOOBCHOD
Komenského 2
334 42 Chlumčany

DŮVODY PROČ K NÁM
- Široký výběr sortimentu
- Poradenství, konzultace
- Kvalitní značkové zboží
- Znalost trhu
- Profesionální řešení
- Reference
- Flexibilita
- Individuální přístup
- Záruka, servis