group acs anticovid

PRACOVNÍ ODĚVY PRO KAŽDOU PROFESI

Naše firma ACS GROUP vám nabízí široký sortiment pracovních oděvů. Jedná se o pracovní oděvy praktické, pohodlné, odolné, módních střihů a samozřejmě pracovní oděvy, které chrání vaše zdraví při práci. 

V naší nabídce najdete např. montérky, blůzy, mikiny, kalhoty s laclem, výstražné a reflexní pracovní oděvy, nepromokavé pracovní oděvy a další kvalitní sortiment z této oblasti. Dále zde najdete pracovní oděvy, které jsou využitelné pro volný čas a rekreační sportovní využití.

Námi nabízené ochranné pracovní oděvy je možno doplnit i o ochranné pracovní pomůcky, pracovní rukavice nebo pracovní obuv.

Vyzkoušejte některý z našich skvěle padnoucích a kvalitních pracovních oděvů, které vám nabízí ACS GROUP a vychutnejte si pohodlí při vaší práci! Pokud si nebudete vědět rady, ochotně vám pomůžeme při výběru správné velikosti, zvoleného materiálu či střihu pracovních oděvů. Vzhledem k velkému množství sortimentu, které vám nabízí naše firma ACS GROUP,nezávazně kontaktujte naše obchodní zástupce a vámi vybrané zboží si objednejte telefonicky.

Kompletní sortiment tohoto zboží najdete v našem KATALOGU

KDE NÁS NAJDETE?

 

VELKOSKLAD
Jiráskova 365
344 41 Dobřany

FAKTURACE
Jiráskova 365
344 41 Dobřany

VELKOOBCHOD
Jiráskova 365
344 41 Dobřany

DŮVODY PROČ K NÁM
- Široký výběr sortimentu
- Poradenství, konzultace
- Kvalitní značkové zboží
- Znalost trhu
- Profesionální řešení
- Reference
- Flexibilita
- Individuální přístup
- Záruka, servis